Co je exekuce na nemovitosti?

Je to expertní označení pro konfiskaci majetku – nemovitosti v případě, kdy dlužník nesplácí finance v řádných termínech. Pak je zahájeno exekuční řízení, v jehož rámci se prodává nemovitost za účelem vyrovnání dluhů. Je tak nástrojem soudního rozhodnutí. V mnoha případech se dlužník již při uzavření úvěrové smlouvy zaručuje nemovitostí ve prospěch věřitele. Jinak dlužník ručí za své závazky celým svým majetkem včetně nemovitostí, které mu může exekutor zabavit.

Zda na vaší nemovitosti vázne takováto zástava, zjistíte na výpisu z katastru nemovitostí v oddíle „C“, kde jsou uvedena všechna omezení vztahující se k vlastnictví konkrétní nemovitosti. My disponujeme přístupem do Katastru nemovitostí a můžeme vše ověřit za Vás během chvilky včetně toho, zda je na Vaší nemovitosti exekuce. Pokud tam je, pak je třeba začít s prodejem nemovitosti co nejdříve, abychom se vyhnuli dražbě exekutorem, kde je vydražená cena běžně o 40-50 % nižší než tržní cena a Vy platíte exekutorovi další a další poplatky! Bohužel se pak velmi často stává, že ani výnos z exekučního prodeje Vaší nemovitosti nepokryje Vaše dluhy a vy budete dlužit dál!

S námi se tomuto černému scénáři máte šanci vyhnout. Zajistíme prodej Vaší nemovitosti v exekuci přes přímý výkup nemovitosti od exekutora a vyplacení dlužné částky v řádu dní. Výmaz exekuce z katastru nemovitostí a rozdíl v hodnotě nemovitosti Vám doplatíme.

Vyplňte formulář a pusťte se do toho spolu s odborníky. Fungujeme po celé České republice.

Potřebuji pomoci s řešením exekuci na nemovitosti

Kontaktní údaje

Jméno*: Přijmení*:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město*:
Okres*:
E-mail*: Telefon*:

Popis nemovitosti

Zde popište nabízenou nemovitost:

Adresa nemovitosti:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)

Položky označené hvězdičkou jsou povinné

 

 

Kontakt: spravce@prodej-nemovitosti-v-exekuci.cz

Potřebuji pomoci s řešením exekuci na nemovitosti v okrese:
Volejte, smskujte, prozvánějte.
Pomůžeme! 731 450 565