Jak takový prodej nemovitosti v exekuci probíhá

V první řadě kupující nejdříve uhradí finance, které pokryjí požadovanou částku v exekučním řízení. Poté exekutor dá návrh na katastr nemovitostí pro odstranění exekuce, což není vždy tak jednoduché zařídit. A nakonec se sepíše kupní smlouva na prodej nemovitosti nyní již s vyřešenou exekucí.

Oprávněné obavy z prodeje nemovitosti v exekuci odstraní naši realitní a právní odborníci. Nalezneme společnou řeč s Vašimi požadavky a požadavky věřitele a situaci vyřešíme. Stačí nás kontaktovat na níže přiloženém formuláři.

Jak nejjednodušeji řešit exekuci.

Nejjednodušším řešením při prodeji nemovitosti v exekuci je její oddlužení. My vám s tím pomůžeme, aby toto řešení bylo pro Vás co nejméně bolestivé. Zajistíme výkup nemovitosti za hotové, či přeúvěrování novou hypotékou či jiným úvěrem, např. nebankovní půjčkou či jiným typem úvěru. Vše na individuální bázi a s ohledem na Vaše možnosti. Možné je rovněž okamžité vyrovnání exekuce v hotovosti do druhého dne.

Máme s tímto řešením velkou zkušenost, spolupracujeme s bankami, exekutory, finančními institucemi. Zpracujeme znalecký posudek a zajistíme zápis do katastru nemovitostí.

Stačí, když nás kontaktujete pomocí formuláře a pomoc bude rychlá a spolehlivá.

 

 

Kontakt: spravce@prodej-nemovitosti-v-exekuci.cz

Potřebuji pomoci s řešením exekuci na nemovitosti v okrese:
Volejte, smskujte, prozvánějte.
Pomůžeme! 731 450 565